Senior European Championships / Men Qual. Group 'B'

Debrecen / HUN / 15-20.07.2010

INDIVIDUAL FINAL RESULTS

Rank

Name

Nation

Swim

Fence

CE

Total

1

DE LUCA Riccardo

Italy

1220 (19)

936 (4)

2124 (11)

4280

2:11,93

18V-11D

11:59,86

2

GIANCAMILLI Federico

Italy

1264 (10)

904 (7)

2108 (14)

4276

2:08,18

17V-12D

12:03,48

3

MITSYK Mikhail

Belarus

1236 (17)

776 (21)

2264 (3)

4276

2:10,41

13V-16D

11:24,88

4

SVOBODA David

Czech Republic

1272 (9)

840 (14)

2160 (10)

4272

2:07,64

15V-14D

11:50,33

5

ZADNEPROVSKIS Andrejus

Lithuania

1312 (4)

904 (7)

2056 (20)

4272

2:04,25

17V-12D

12:16,62

6

PROKOPENKO Mihail

Belarus

1208 (21)

840 (14)

2220 (6)

4268

2:12,81

15V-14D

11:35,02

7

MOISEEV Andrei

Russia

1316 (2)

968 (2)

1984 (22)

4268

2:03,90

19V-10D

12:34,29

8

DIMITROV Blagoy

Bulgaria

1284 (6)

872 (11)

2112 (12)

4268

2:06,50

16V-13D

12:02,59

9

KIRPULYANSKYY Dmytro

Ukraine

1260 (11)

904 (7)

2104 (15)

4268

2:08,42

17V-12D

12:04,88

10

CERKOVSKIS Denis

Latvia

1216 (20)

968 (2)

2080 (16)

4264

2:12,01

19V-10D

12:10,19

11

MICHALIK Michal

Czech Republic

1252 (13)

1000 (1)

2012 (21)

4264

2:09,19

20V-9D

12:27,50

12

KRUNGOLCAS Edvinas

Lithuania

1244 (14)

744 (23)

2276 (2)

4264

2:09,71

12V-17D

11:21,91

13

MERLE Bruno

France

1300 (5)

680 (26)

2280 (1)

4260

2:05,20

10V-19D

11:20,26

14

FROLOV Ilia

Russia

1276 (8)

904 (7)

2080 (17)

4260

2:07,24

17V-12D

12:10,61

15

KASZA Robert

Hungary

1320 (1)

872 (11)

2068 (18)

4260

2:03,58

16V-13D

12:13,97

16

KOLLNER Stefan

Germany

1196 (23)

840 (14)

2216 (7)

4252

2:13,93

15V-14D

11:36,54

17

NEMETH Robert

Hungary

1280 (7)

776 (21)

2192 (9)

4248

2:06,72

13V-16D

11:42,46

18

BORRMANN Delf

Germany

1168 (26)

840 (14)

2236 (5)

4244

2:16,12

15V-14D

11:31,52

19

SIKA Sandris

Latvia

1204 (22)

936 (4)

2060 (19)

4200

2:13,30

18V-11D

12:15,34

20

CHMIELEWSKI Tomasz

Poland

1228 (18)

680 (26)

2240 (4)

4148

2:11,14

10V-19D

11:30,39

21

LOMBACH Wilhelm

Sweden

1112 (28)

872 (11)

2112 (13)

4096

2:20,87

16V-13D

12:02,90

22

LOPEZ Jaime

Spain

1240 (16)

936 (4)

1896 (26)

4072

2:10,18

18V-11D

12:56,99

23

SKOPEK Tomas

Slovakia

1172 (25)

648 (28)

2196 (8)

4016

2:15,86

9V-20D

11:41,66

24

KIRPULYANSKYY Pavlo

Ukraine

1240 (15)

808 (19)

1928 (24)

3976

2:10,01

14V-15D

12:48,77

25

SZALAY Jan

Slovakia

1120 (27)

732 (24)

1948 (23)

3800

2:20,02

12V-17D

12:43,43

26

BAILEY Eanna

Ireland

1312 (3)

552 (29)

1912 (25)

3776

2:04,24

6V-23D

12:52,29

27

KACER Michal

Poland

1252 (12)

840 (14)

1508 (29)

3600

2:09,01

15V-14D

14:33,74

28

GOTSIRIDZE Kakha

Georgia

1072 (29)

712 (25)

1736 (28)

3520

2:24,14

11V-18D

13:36,74

29

PERJU Vasilii

Moldavia

1040 (30)

552 (29)

1800 (27)

3392

2:26,95

6V-23D

13:20,33

30

GULER Oleg

Moldavia

1192 (24)

808 (19)

0

2000

2:14,17

14V-15D

ABA

Generated by 5TUSA MP INFOSYS