Junior World Championships / Men Qual. Group "B"

Drzonków / POL / 03-09.09.2012

INDIVIDUAL FINAL RESULTS

Rank

Name

Nation

Swim

Fence

CE

Total

1

COOKE James

Great Britain

1392 (1)

808 (13)

2284 (14)

4484

1:57,47

14V-14D

11:19,50

2

LANIGAN-O KEEFFE Arthur

Ireland

1332 (6)

904 (4)

2248 (19)

4484

2:02,43

17V-11D

11:28,75

3

CAMACHO Jorge Abraham

Mexico

1208 (21)

872 (10)

2396 (4)

4476

2:12,94

16V-12D

10:51,46

4

LUKACH Dmitry

Russia

1296 (9)

936 (2)

2244 (21)

4476

2:05,56

18V-10D

11:29,80

5

SHUGAROV Llia

Russia

1280 (10)

904 (4)

2288 (13)

4472

2:06,75

17V-11D

11:18,11

6

KRYCZKA Przemyslaw

Poland

1264 (13)

904 (4)

2304 (10)

4472

2:08,25

17V-11D

11:14,39

7

LEE Woo Jin

South Korea

1344 (3)

904 (4)

2224 (22)

4472

2:01,43

17V-11D

11:34,66

8

SCHRIMSHER Nathan

United States

1340 (4)

840 (11)

2292 (12)

4472

2:01,75

15V-13D

11:17,94

9

KINDL David

Czech Republic

1244 (17)

904 (4)

2320 (8)

4468

2:09,81

17V-11D

11:10,24

10

BELAUD Valentin

France

1236 (18)

904 (4)

2328 (7)

4468

2:10,38

17V-11D

11:08,50

11

KIM Kyeong Pil

South Korea

1256 (14)

808 (13)

2396 (3)

4460

2:08,89

14V-14D

10:51,09

12

MISHCHENKO Vladyslav

Ukraine

1272 (11)

776 (16)

2408 (2)

4456

2:07,50

13V-15D

10:48,13

13

POUPE Aliaksandr

Belarus

1156 (25)

808 (13)

2492 (1)

4456

2:17,30

14V-14D

10:27,98

14

SANDTEN Matthias

Germany

1208 (20)

776 (16)

2392 (5)

4376

2:12,89

13V-15D

10:52,90

15

HEREDIA VIVES Aleix

Spain

1144 (26)

968 (1)

2244 (20)

4356

2:18,22

19V-9D

11:29,02

16

SCHRIMSHER Lucas

United States

1304 (7)

776 (16)

2276 (16)

4356

2:04,92

13V-15D

11:21,43

17

MALITS Istvan

Hungary

1180 (22)

776 (16)

2360 (6)

4316

2:15,07

13V-15D

11:00,67

18

GRALEWSKI Mateusz

Poland

1356 (2)

680 (25)

2260 (17)

4296

2:00,50

10V-18D

11:25,67

19

YAMAMOTO Koji

Japan

1336 (5)

648 (27)

2308 (9)

4292

2:02,29

9V-19D

11:13,91

20

BOUBE Arthur

France

1296 (8)

712 (21)

2280 (15)

4288

2:05,38

11V-17D

11:20,21

21

ZELIANKEVICH Dzianis

Belarus

1252 (16)

776 (16)

2256 (18)

4284

2:09,19

13V-15D

11:26,83

22

SOBOLEV German

Kazakhstan

1180 (23)

936 (2)

2152 (24)

4268

2:15,25

18V-10D

11:52,63

23

MOHAMED Eid

Egypt

1252 (15)

712 (21)

2304 (11)

4268

2:09,00

11V-17D

11:14,89

24

AYTIMBETOV Temirlan

Kyrgyzstan

1168 (24)

840 (11)

2140 (25)

4148

2:16,31

15V-13D

11:55,79

25

WALID Mohamed

Egypt

1208 (19)

680 (25)

2204 (23)

4092

2:12,85

10V-18D

11:39,66

26

SANTOS Lucas

Brazil

1264 (12)

712 (21)

2004 (29)

3980

2:08,07

11V-17D

12:29,90

27

LO Ching-Yun

Chinese Tajpei

1124 (27)

648 (27)

2036 (27)

3808

2:19,98

9V-19D

12:21,62

28

TALAIBEKOV Tilek

Kyrgyzstan

1000 (28)

712 (21)

2092 (26)

3804

2:30,06

11V-17D

12:07,29

29

O'BRIEN Tom

Ireland

984 (29)

616 (29)

2020 (28)

3620

2:31,37

8V-20D

12:25,89

Generated by 5TUSA MP INFOSYS